Informacje o autoryzowaniu Carbon Zapp przez VDO - Continental

Autoryzacja VDO

Jak wygląda software i protokół po autoryzacji VDO?

15 Listopada, 2019

Na targach w Paryżu w październiku 2019 r. oprócz zaprezentowanych obecnych i nowych modeli maszyn Carbon Zapp, na jednej z nich przedstawiono aktywną autoryzację VDO. Zdjęcia poniżej.

blog-details

blog-details
blog-details

Komunikat prasowy Carbon Zapp: Autoryzowanie MTBR, CRU4R, CRU2R

11 Października, 2019
Stoły probiercze diesla Carbon Zapp MTBR, CRU.4R i CRU.2R uzyskały homologację Continental/VDO jako zatwierdzone rozwiązania do testowania wtryskiwaczy Common Rail VDO EURO3/4/5. Są także jedynymi autoryzowanymi urządzeniami przez VDO do wtryskiwaczy EURO5.

Komunikat prasowy Carbon Zapp 10.2019blog-details

Materiały Continental na temat autoryzacji VDO dla Carbon Zapp

7 Października, 2019

Materiały dostępne obecnie jedynie w języku angielskim:

Continental o autoryzacji dla Carbon Zapp

Wymagania - formularz - plik DOCX
Wymagania - formularz - plik PDF
Oprogramowanie - formularz - plik DOCX
Oprogramowanie - formularz - plik PDF


blog-details

Autoryzacja VDO dla Carbon Zapp CRU2R

20 Września, 2018

KOMUNIKAT PRASOWY - wrzesień 2018 r
Tester wtryskiwaczy CRU.2R firmy Carbon Zapp będzie oficjalnie zatwierdzonym rozwiązaniem testowym dla wtryskiwaczy VDO Common-Rail do technologii EU5.
- Sieć VDO DRS zapewnia wysoką jakość testów, napraw i kodowania IIC dla wtryskiwaczy VDO Common-Rail przy użyciu stanowiska testowego Carbon Zapp CRU.2R.
- Unikalny sygnał sterowania energią zatwierdzony przez VDO, steruje wtryskiwaczami EU5 Common-Rail na Carbon Zapp CRU2R
- Oficjalne plany testów wtryskiwaczy VDO zostaną wydane
- Autoryzowane naprawy wtryskiwaczy VDO Common-Rail są wykonywane wyłącznie przez autoryzowanych partnerów VDO DRS za pomocą specjalnych narzędzi, oryginalnych części do naprawy, know-how i autoryzowanych urządzeń.


Carbon Zapp zoptymalizował aplikacje testowe swoich stołów testowych diesla pozwalając autoryzowanym partnerom VDO DRS wyposażonym w urządzenia Carbon Zapp CRU.2R również na testowanie, naprawę i kodowanie wtryskiwaczy EU5 Common-Rail marki Continental VDO dzięki zastosowaniu zaawansowanych możliwości testowania stołu do ich kontroli z użyciem specjalnego sygnału kontrolującego energię.
Warsztaty, które są już partnerami VDO DRS i są wyposażone w Carbon Zapp CRU.2R muszą tylko uaktualnić swoje oprogramowanie i potwierdzić kalibrację urządzenia przez producenta w celu uzyskania Autoryzowanego rozwiązania dla wtryskiwaczy VDO CR. Nowi klienci mogą zamówić urządzenie już z zatwierdzonym oprogramowaniem VDO.
Test plany zostały opracowane przez Carbon Zapp i VDO w ścisłej współpracy, są zatwierdzone przez VDO do kodowania IIC we wtryskiwaczach Common-Rail.


Carbon Zapp dostarcza plany testowe, w tym wartości testowe wtryskiwaczy VDO Common-Rail na dołączonym oprogramowaniu AZO, co roku subskrybowane, jest ono automatycznie aktualizowane przez Internet na wszystkich urządzeniach. Jednostki wymagają kodu aktywacyjnego, który może być tylko dostarczone przez centralę Carbon Zapp w celu użycia autoryzowanych testów VDO.
VDO zapewnia swoim partnerom DRS instrukcje naprawy, a także zapasowe części wymagane do napraw wtryskiwaczy CR.


Autoryzacja dla warsztatów
VDO zapewnia autoryzację tylko warsztatom będącym partnerami DRS wyposażonym w stanowisko badawcze CRU.2R firmy Carbon Zapp, dostarcza know-how i oryginalne części do naprawy, technologię naprawy i kodowania wtryskiwaczy VDO Common-Rail. Wszystkie inne warsztaty posiadające jednostkę CRU.2R
będą w stanie oficjalnie przetestować wtryskiwacze VDO Common-Rail i zweryfikować dokładność kodowania. Zainteresowanych prosimy o kontakt z polskim dystrybutorem Carbon Zapp - firmą Gładysek sp.j. z Krakowa.


Komunikat Carbon Zapp o autoryzacji VDO

appstore

Dystrybucja w Polsce

Gładysek Spółka Jawna
Generalny importer CARBON ZAPP

Adres

Gładysek Spółka Jawna
Al. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:12-412-99-89

biuro@cartechnik.pl
www.cartechnik.pl

mockup