Dowiedz się, jak możemy wspierać Twoją wizję i spełnić potrzeby rynku.

Krok w przyszłość, Odkryj nasze elementy innowacji

"Innowacja" jest kluczem do ciągłego wzrostu i przewagi konkurencyjnej. Carbon Zapp "Napędza" zespół badawczy, aby utrzymać wysoki poziom ambicji i pracuje nad badaniami, rozwojem i umiejętnościami technicznymi. Corocznie firma inwestuje ponad 35% swoich zysków w dziedzinie badań i rozwoju w celu modernizacji istniejących i wdrażania nowych produktów. Carbon Zapp przez lata rozwijał szeroką grupę utalentowanego personelu. Umowy strategiczne i dostawcy komponentów światowych przyczyniły się do rozwoju zaawansowanych technologii i produktów.Napędzeni przez Innowację

Innowacja nas napędza na każdym kroku i daje nam niezbędny impuls do ewoluowania. Ewolucja, która prowadzi do faktu, że jesteśmy jedyną firmą oferującą pełny zestaw urządzeń i rozwiązań dla każdego przemysłu.

blog-details

Innowacja jest kluczem do ciągłego Wzrostu i Przewagi konkurencyjnej.

Przez ostatnie 30 lat budujemy technologię, która redefiniuje przemysł motoryzacyjny w zakresie obsługi układów wtryskowych, oferując klientom najnowocześniejsze technologie i rozwiązania.

Zawsze Dążymy do Celu

W ostatnich latach przemysł motoryzacyjny przeżywał niezwykłe zmiany i wzrost. W sektorze usług serwisowania części samochodowych śledzimy i kierujemy się tą zmianą w oparciu o nasz nieugięty nacisk na badania i rozwój, co prowadzi do znacznych ulepszeń zarówno w funkcjonalności, jak i efektywnego projektowania i tworzenia nowych przełomowych produktów za pomocą najnowocześniejszych technologii.

Zawsze staramy się wynajdywać nowe sposoby udoskonalania możliwości naszych klientów i dać im szerszy zakres efektywnych kosztowo i oszczędnych rozwiązań.

Aby pomóc Ci dalej Odkrywać nasze nowoczesne urządzenia do serwisu układów wtryskowych dla specjalistów i warsztatów, możesz zawsze zaplanować z nami spotkanie, poprosić o więcej informacji lub pobrać nasz najnowszy katalog produktów.
Witamy w Naszym Innowacyjnym Świecie.

appstore

Dystrybucja w Polsce

Gładysek Spółka Jawna
Generalny importer CARBON ZAPP

Adres

Gładysek Spółka Jawna
Al. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:12-411-56-58,wew.33

biuro@cartechnik.pl
www.cartechnik.pl

mockup