Zawsze dążymy do Doskonałości i Innowacyjności

Nowości i Wydarzenia

Uzyskaj najnowsze aktualizacje, przeczytaj nasze wiadomości, obejrzyj wydarzenia i wiele więcej.

blog-details

Targi w Poznaniu - Kwiecień 2018

19 Kwiecień, 2018

Jak co 2 lata firma CarTechnik będąca generalnym importerem produktów Carbon Zapp na terenie Polski zaprezentowała najnowsze osiągnięcia techniczne greckiej marki.
Na stoisku można było zobaczyć w akcji urządzenia Carbon Zapp:
- Stół probierczy MTBR-E z przystawką Cambox do pompowtryskiwaczy i pomp jednostkowych PLD z możliwością rozszerzenia o wtryskiwacze CR, pompy CR oraz system HEUI
- Tester wtryskiwaczy Common Rail CRU4R
- Tester wtryskiwaczy bezpośredniego wtrysku benzyny GD1R
Dziękujemy Państwu za liczne odwiedziny naszego stoiska. Wysokie zainteresowanie rozwiązaniami Carbon Zapp wśród odwiedzających przełożyło się na wiele zamówień urządzeń, za co serdecznie dziękujemy. Powodzeniem cieszyła się każda z prezentowanych maszyn, szczególnie MTBR, który jest całkowicie nowym produktem i w 2018 roku rozpoczęliśmy jego pełną sprzedaż.
Poniżej galeria z targów:

Kodowanie wtryskiwaczy Siemens VDO Continental

Luty 2018 - Oficjalnie uruchomiliśmy funkcję kodowania wtryskiwaczy Siemens VDO Continental dla wszystkich typów wtryskiwaczy. Ta funkcja będzie obsługiwana w wersji oprogramowania 1.70.0 z lutego 2018 r. tylko dla następujących jednostek:
- MTBR
- CRUR
- TBCR
Uruchomienie funkcji wymaga zakupienia licencji. Nie ma opłat za konserwację ani opłat abonamentowych za tę funkcję; jest to jednorazowa opłata.

Kodowanie wtryskiwaczy Siemens VDO uzupełnia nasze wcześniej dostępne funkcje jak kodowanie wtryskiwaczy elektromagnetycznych i piezoelektrycznych Bosch, Delphi, które są dostępne bez dodatkowych opłat oraz kodowanie wtryskiwaczy elektromagnetycznych i piezoelektrycznych Denso po zakupieniu licencji, jak w przypadku kodowania VDO.

Stół probierczy MTBR z przystawkami

Nowa broszura o stole probierczym Carbon Zapp MTBR, przystawkach do wtryskiwaczy CRi, pomp CRp, pompowtryskiwaczy EUI i pomp jednostkowych EUP, a także do systemów HEUI jest już dostępna. Zapraszamy także do zapoznania się z nowym produktem - sterownikiem do konwencjonalnych stołów diesla - Carbon Zapp TBCR. POBIERZ BROSZURĘ MTBR - 2018

Targi ReMaTec Amsterdam - Czerwiec 2017 r.

Firma Carbon Zapp oraz polski dystrybutor - firma CarTechnik zaprezentowały najnowsze produkty firmy Carbon Zapp na międzynarodowych targach regeneracji części w Amsterdamie. Zdjęcia z targów na stronie importera.

Nowe urządzenia Carbon Zapp - Wrzesień 2016 r.

FIRMA CARBON ZAPP ZAPREZENTOWAŁA NOWE URZĄDZENIA, W TYM STÓŁ PROBIERCZY DO WTRYSKIWACZY, POMP CR ORAZ POMPOWTRYSKIWACZY (CAMBOX) NA TARGACH AUTOMECHANIKA WE FRANKFURCIE WE WRZEŚNIU 2016 R.

TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ W POZNANIU - KWIECIEŃ 2016 r.

FIRMY CARBON ZAPP ORAZ CARTECHNIK SERDECZNIE DZIĘKUJĄ ZA UCZESTNICTWO W PREZENTACJI URZĄDZEŃ CARBON ZAPP NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH W POZNANIU W 2016 ROKU.
Firmy CarTechnik oraz Carbon Zapp zaprezentowały aktualne modele urządzeń na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w 2016 roku. Odwiedzający stoisko mieli okazję zapoznać się z procedurą testowania wtryskiwaczy CR na urządzeniu CRU2R w wersji na 2500 barów oraz wtryskiwaczy benzynowych o bezpośrednim wtrysku na urządzeniu GDU2R.

NOWA SERIA URZĄDZEŃ "R" - Październik 2014 r.

FIRMA CARBON ZAPP ZAPREZENTOWAŁA NOWE URZĄDZENIA SERII "R" NA TARGACH AUTOMECHANIKA WE FRANKFURCIE W DNIACH 16-20 WRZEŚNIA 2014 R. URZĄDZENIA SĄ JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY.

Firma Carbon Zapp z przyjemnością uruchomiła nową linię "R"ewolucyjnych produktów dla:
- Systemy wtryskowe Diesla
- Układy Common Rail
- Pompowtryskiwacze EUI, pompki jednostkowe EUP
- Pompowtryskiwacze HEUI
- Stoły probiercze diesla
- Narzędzia do naprawy układów wtryskowych
- Narzędzia do naprawy wtryskiwaczy CR
- Narzędzia do naprawy pompowtryskiwaczy EUI / pompek EUP
- Benzynowe systemy wtryskowe
- Systemy bezpośredniego wtrysku benzyny
- Systemy pośredniego wtrysku benzyny
- Diagnostyka i serwis układów paliwowych i inne
Całkowicie nowa linia urządzeń "R" zastąpiła poprzednie modele generacji "i". Oprócz zwiększenia funkcjonalności oraz wielkości baz danych wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy całkowitej zmianie uległ interface urządzeń. Główne produkty z nowej linii posiadają wbudowany tablet z systemem Android z możliwością drukowania protokołów po WiFi itp.

Całkowitą nowością jest również niezależne urządzenie UIPR do badania pompowtryskiwaczy z bazą danych. W nowej ofercie firmy Carbon Zapp znalazły się także przystawki do nowoczesnych układów wtryskowych montowane do tradycyjnych stołów probierczych diesla, narzędzia do naprawy wtryskiwaczy, w tym 3 stopień i inne.

Zaprezentowano także prototyp niezależnego stołu probierczego Carbon Zapp, na którym będzie możliwe m.in testowanie pomp Common Rail. Stoł probierczy prawdopodobnie wejdzie do sprzedaży w drugiej połowie 2015 r. Poza stołem probierczym wszystkie urządzenia nowej linii "R" są już dostępne w sprzedaży.

TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ W POZNANIU 27 - 30 IV 2014

FIRMY CARBON ZAPP ORAZ CARTECHNIK SERDECZNIE DZIĘKUJĄ ZA UCZESTNICTWO W PREZENTACJI URZĄDZEŃ CARBON ZAPP NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH W POZNANIU.

Odwiedzający nasze stoisko mieli okazję poznać pracę urządzeń do testowania wtryskiwaczy Common Rail tak, jakby byli faktycznie w warsztacie dieslowskim. Prezentację prowadziła firma Gładysek Bosch Service oraz CarTechnik, która jest generalnym importerem urządzeń Carbon Zapp. Pan Nikolaos Pantazis – dyrektor firmy Carbon Zapp brał także czynny udział w prezentacji oraz licznych interesujących rozmowach technicznych skupiając się na uwagach klientów oraz sposobach zaspokojenia ich potrzeb.

URZĄDZENIA CARBON ZAPP MAJĄ TERAZ JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

DZIĘKI STAŁEJ WSPÓŁPRACY Z POLSKIM IMPORTEREM - FIRMĄ CARTECHNIK Z KRAKOWA, WPROWADZILIŚMY SPECJALNE ADAPTERY DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE NA POLSKIM RYNKU.

URUCHOMIENIE POLSKIEJ WERSJI STRONY FIRMY CARBON ZAPP

KROK TEN MA NA CELU JESZCZE LEPSZĄ KOMUNIKACJĘ MIĘDZY FIRMĄ CARBON ZAPP A POLSKIMI WARSZTATAMI SAMOCHODOWYMI, SZCZEGÓLNIE TYMI ZAJMUJĄCYMI SIĘ APARATURĄ WTRYSKOWĄ DIESLA I BENZYNY.

appstore

Dystrybucja w Polsce

CarTechnik
Generalny importer CARBON ZAPP

Adres

CarTechnik
Al. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:12-411-56-58,wew.33

biuro@cartechnik.pl
www.cartechnik.pl

mockup