Zawsze dążymy do Doskonałości i Innowacyjności

Nowości i Wydarzenia

Uzyskaj najnowsze aktualizacje, przeczytaj nasze wiadomości, obejrzyj wydarzenia i wiele więcej.

Targi techniki motoryzacyjnej w Poznaniu 5-8.04.2018


Serdecznie zapraszamy na stoisko naszego dystrybutora w Polsce.
CarTechnik stoisko nr 15, pawilon 8

Na stoisku będzie można zobaczyć w akcji urządzenia Carbon Zapp:
- Stół probierczy MTBR z przystawką Cambox
- Tester wtryskiwaczy Common Rail CRU4R
- Tester wtryskiwaczy bezpośredniego wtrysku benzyny GD1R

Kodowanie wtryskiwaczy Siemens VDO Continental

Luty 2018 - Oficjalnie uruchomiliśmy funkcję kodowania wtryskiwaczy Siemens VDO Continental dla wszystkich typów wtryskiwaczy. Ta funkcja będzie obsługiwana w wersji oprogramowania 1.70.0 z lutego 2018 r. tylko dla następujących jednostek:
- MTBR
- CRUR
- TBCR
Uruchomienie funkcji wymaga zakupienia licencji. Nie ma opłat za konserwację ani opłat abonamentowych za tę funkcję; jest to jednorazowa opłata.

Kodowanie wtryskiwaczy Siemens VDO uzupełnia nasze wcześniej dostępne funkcje jak kodowanie wtryskiwaczy elektromagnetycznych i piezoelektrycznych Bosch, Delphi, które są dostępne bez dodatkowych opłat oraz kodowanie wtryskiwaczy elektromagnetycznych i piezoelektrycznych Denso po zakupieniu licencji, jak w przypadku kodowania VDO.

Stół probierczy MTBR z przystawkami

Nowa broszura o stole probierczym Carbon Zapp MTBR, przystawkach do wtryskiwaczy CRi, pomp CRp, pompowtryskiwaczy EUI i pomp jednostkowych EUP, a także do systemów HEUI jest już dostępna. Zapraszamy także do zapoznania się z nowym produktem - sterownikiem do konwencjonalnych stołów diesla - Carbon Zapp TBCR. POBIERZ BROSZURĘ MTBR - 2018

Targi ReMaTec Amsterdam - Czerwiec 2017 r.

Firma Carbon Zapp oraz polski dystrybutor - firma CarTechnik zaprezentowały najnowsze produkty firmy Carbon Zapp na międzynarodowych targach regeneracji części w Amsterdamie. Zdjęcia z targów na stronie importera.

Nowe urządzenia Carbon Zapp - Wrzesień 2016 r.

FIRMA CARBON ZAPP ZAPREZENTOWAŁA NOWE URZĄDZENIA, W TYM STÓŁ PROBIERCZY DO WTRYSKIWACZY, POMP CR ORAZ POMPOWTRYSKIWACZY (CAMBOX) NA TARGACH AUTOMECHANIKA WE FRANKFURCIE WE WRZEŚNIU 2016 R.

TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ W POZNANIU - KWIECIEŃ 2016 r.

FIRMY CARBON ZAPP ORAZ CARTECHNIK SERDECZNIE DZIĘKUJĄ ZA UCZESTNICTWO W PREZENTACJI URZĄDZEŃ CARBON ZAPP NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH W POZNANIU W 2016 ROKU.
Firmy CarTechnik oraz Carbon Zapp zaprezentowały aktualne modele urządzeń na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w 2016 roku. Odwiedzający stoisko mieli okazję zapoznać się z procedurą testowania wtryskiwaczy CR na urządzeniu CRU2R w wersji na 2500 barów oraz wtryskiwaczy benzynowych o bezpośrednim wtrysku na urządzeniu GDU2R.

NOWA SERIA URZĄDZEŃ "R" - Październik 2014 r.

FIRMA CARBON ZAPP ZAPREZENTOWAŁA NOWE URZĄDZENIA SERII "R" NA TARGACH AUTOMECHANIKA WE FRANKFURCIE W DNIACH 16-20 WRZEŚNIA 2014 R. URZĄDZENIA SĄ JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY.

Firma Carbon Zapp z przyjemnością uruchomiła nową linię "R"ewolucyjnych produktów dla:
- Systemy wtryskowe Diesla
- Układy Common Rail
- Pompowtryskiwacze EUI, pompki jednostkowe EUP
- Pompowtryskiwacze HEUI
- Stoły probiercze diesla
- Narzędzia do naprawy układów wtryskowych
- Narzędzia do naprawy wtryskiwaczy CR
- Narzędzia do naprawy pompowtryskiwaczy EUI / pompek EUP
- Benzynowe systemy wtryskowe
- Systemy bezpośredniego wtrysku benzyny
- Systemy pośredniego wtrysku benzyny
- Diagnostyka i serwis układów paliwowych i inne
Całkowicie nowa linia urządzeń "R" zastąpiła poprzednie modele generacji "i". Oprócz zwiększenia funkcjonalności oraz wielkości baz danych wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy całkowitej zmianie uległ interface urządzeń. Główne produkty z nowej linii posiadają wbudowany tablet z systemem Android z możliwością drukowania protokołów po WiFi itp.

Całkowitą nowością jest również niezależne urządzenie UIPR do badania pompowtryskiwaczy z bazą danych. W nowej ofercie firmy Carbon Zapp znalazły się także przystawki do nowoczesnych układów wtryskowych montowane do tradycyjnych stołów probierczych diesla, narzędzia do naprawy wtryskiwaczy, w tym 3 stopień i inne.

Zaprezentowano także prototyp niezależnego stołu probierczego Carbon Zapp, na którym będzie możliwe m.in testowanie pomp Common Rail. Stoł probierczy prawdopodobnie wejdzie do sprzedaży w drugiej połowie 2015 r. Poza stołem probierczym wszystkie urządzenia nowej linii "R" są już dostępne w sprzedaży.

TARGI TECHNIKI MOTORYZACYJNEJ W POZNANIU 27 - 30 IV 2014

FIRMY CARBON ZAPP ORAZ CARTECHNIK SERDECZNIE DZIĘKUJĄ ZA UCZESTNICTWO W PREZENTACJI URZĄDZEŃ CARBON ZAPP NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH W POZNANIU.

Odwiedzający nasze stoisko mieli okazję poznać pracę urządzeń do testowania wtryskiwaczy Common Rail tak, jakby byli faktycznie w warsztacie dieslowskim. Prezentację prowadziła firma Gładysek Bosch Service oraz CarTechnik, która jest generalnym importerem urządzeń Carbon Zapp. Pan Nikolaos Pantazis – dyrektor firmy Carbon Zapp brał także czynny udział w prezentacji oraz licznych interesujących rozmowach technicznych skupiając się na uwagach klientów oraz sposobach zaspokojenia ich potrzeb.

URZĄDZENIA CARBON ZAPP MAJĄ TERAZ JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI

DZIĘKI STAŁEJ WSPÓŁPRACY Z POLSKIM IMPORTEREM - FIRMĄ CARTECHNIK Z KRAKOWA, WPROWADZILIŚMY SPECJALNE ADAPTERY DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE NA POLSKIM RYNKU.

URUCHOMIENIE POLSKIEJ WERSJI STRONY FIRMY CARBON ZAPP

KROK TEN MA NA CELU JESZCZE LEPSZĄ KOMUNIKACJĘ MIĘDZY FIRMĄ CARBON ZAPP A POLSKIMI WARSZTATAMI SAMOCHODOWYMI, SZCZEGÓLNIE TYMI ZAJMUJĄCYMI SIĘ APARATURĄ WTRYSKOWĄ DIESLA I BENZYNY.

appstore

Dystrybucja w Polsce

CarTechnik
Generalny importer CARBON ZAPP

Adres

CarTechnik
Al. Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:12-411-56-58,wew.33

biuro@cartechnik.pl
www.cartechnik.pl

mockup