Dowiedz się, jak budujemy technologię, która redefiniuje przemysł motoryzacyjny.

Witamy w Świecie Napędzanym Innowacjami

Carbon Zapp został założony w 1989 roku przez Billa Pantazis. Jako wiodący producent urządzeń i narzędzi do serwisowania układów wtryskowych z pojazdów, Carbon Zapp posiada zakład produkcyjny w Atenach w Grecji i stale rozwijającą się sieć na wszystkich kontynentach. Ostatnio firma rozszerzyła działalność w Niemczech, tworząc tam swoją międzynarodową siedzibę.Nasza firma

Dzięki szerokiej gamie innowacyjnych produktów, w tym stanowisk do testowania wtryskiwaczy z układów wtryskowych Diesla i Benzyny, urządzeń i narzędzi do obsługi silników, Carbon Zapp oferuje wysokiej jakości wyposażenie i obsługę klienta dla dealerów samochodowych, warsztatów i instytucji edukacyjnych, a także dla wyspecjalizowanych inżynierów, firm regeneracyjnych części i największych producentów pojazdów. Carbon Zapp wykorzystuje ponad 35% swoich zysków, aby aktualizować istniejące produkty wg najnowszych osiągnięć technologicznych i ma na celu zapewnienie prostszych metod i narzędzi dla bezpieczniejszego środowiska.

Nasza Misja

blog-details

Carbon Zapp ma na celu zapewnienie przyjaznych dla użytkownika, kompaktowych i oszczędnych rozwiązań dla szerokiego grona operatorów, koncentrujących się na systemach wtryskowych z pojazdów.

Zdobyliśmy naszą pozycję na globalnym rynku ze względu na nasze zaangażowanie w produkty wysokiej jakości i dobrze znaną obsługę klienta. Jeśli nie uda nam się zapewnić satysfakcji naszym klientom, tracimy prawo do prowadzenia firmy. Zarządzanie przez firmę Carbon Zapp i lojalność personelu sprawiają, że jest to korzystna sytuacja.


Bill Pantazis,
Założyciel Carbon Zapp

Firma Napędzana Innowacjami

"Innowacja" jest kluczem do ciągłego wzrostu i przewagi konkurencyjnej. Carbon Zapp "Napędza" zespołowi badawczemu wysoki poziom ambicji i pracuje nad ich badaniami, rozwojem i umiejętnościami technicznymi. Corocznie firma inwestuje ponad 35% swoich zysków w dziedzinie badań i rozwoju w celu modernizacji istniejących produktów oraz wdrażaniu nowych. Carbon Zapp przez lata rozwijał szeroką grupę utalentowanego personelu. Umowy strategiczne i dostawcy komponentów światowych przyczyniły się do rozwoju zaawansowanych technologii i produktów.

Nasi klienci

— Serwisy i Centra dieslowskie
— Warsztaty / Dealerzy
— Automotive Aftermarket OEM
— Firmy regenerujące części
— Producenci pojazdów
— Centra badawcze

Wspieranie Twojego Biznesu

W firmie Carbon Zapp priorytetem jest zadowolenie klientów. Personel oferuje najlepszą obsługę, aby zwiększyć zaufanie klientów, zarobić lojalność i budować szacunek. Kluczem do tego sukcesu jest docenienie potrzeb klientów i ich słuchanie.

Dzięki centrum logistycznemu w Atenach w Grecji firma Carbon Zapp może skutecznie eksportować swoje produkty na całym świecie na wszystkich 5 kontynentach i ponad 65 krajach. Produkty są zaufane na arenie międzynarodowej ze względu na światową jakość. Carbon Zapp szczyci się konsekwentnym dostarczaniem wysokiej jakości produktów i niezawodnych usług dla klientów. Dystrybutorem na terenie Polski jest firma Gładysek sp.j. z Krakowa.

Aby pomóc Ci dalej Odkrywać nasze nowoczesne urządzenia do serwisu układów wtryskowych dla specjalistów i warsztatów, możesz zawsze zaplanować z nami spotkanie, poprosić o więcej informacji lub pobrać nasz najnowszy katalog produktów.
Witamy w Naszym Innowacyjnym Świecie.

Napędzeni przez Innowację

Innowacja nas napędza na każdym kroku i daje nam niezbędny impuls do ewoluowania. Ewolucja, która prowadzi do faktu, że jesteśmy jedyną firmą oferującą pełny zestaw urządzeń i rozwiązań dla każdego przemysłu.

blog-details

Innowacja jest kluczem do ciągłego Wzrostu i Przewagi konkurencyjnej.

Przez ostatnie 30 lat budujemy technologię, która redefiniuje przemysł motoryzacyjny w zakresie obsługi układów wtryskowych, oferując klientom najnowocześniejsze technologie i rozwiązania.

Zawsze Dążymy do Celu

W ostatnich latach przemysł motoryzacyjny przeżywał niezwykłe zmiany i wzrost. W sektorze usług serwisowania części samochodowych śledzimy i kierujemy się tą zmianą w oparciu o nasz nieugięty nacisk na badania i rozwój, co prowadzi do znacznych ulepszeń zarówno w funkcjonalności, jak i efektywnego projektowania i tworzenia nowych przełomowych produktów za pomocą najnowocześniejszych technologii.

Zawsze staramy się wynajdywać nowe sposoby udoskonalania możliwości naszych klientów i dać im szerszy zakres efektywnych kosztowo i oszczędnych rozwiązań.

Aby pomóc Ci dalej Odkrywać nasze nowoczesne urządzenia do serwisu układów wtryskowych dla specjalistów i warsztatów, możesz zawsze zaplanować z nami spotkanie, poprosić o więcej informacji lub pobrać nasz najnowszy katalog produktów.
Witamy w Naszym Innowacyjnym Świecie.

Poniżej zdjęcia z wyposażenia Carbon Zapp u importera - w firmie Gładysek z Krakowa

appstore

Dystrybucja w Polsce

Gładysek Spółka Jawna
Generalny importer CARBON ZAPP

Adres

Gładysek Spółka Jawna
Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:124129989
tel:124115658

kontakt@gladysek.pl
https://gladysek.pl

mockup