Zawsze dążymy do Doskonałości i Innowacyjności

Oferta

 

blog-details

KONTYNUUJEMY PROMOCJĘ AŻ DO 9 WRZEŚNIA 2024! Najniższe ceny w Polsce!

22 Kwietnia, 2024

Targi w Poznaniu już za nami. Ci z Państwa, którzy byli na stoisku zauważyli, że ceny z ulotki targowej były skreślane długopisem i otrzymywali jeszcze lepsze ceny niż wydrukowane na ulotkach. Powodem tych zmian było wielkie wsparcie sprzedażowe Carbon Zapp dla firmy Gładysek, która jest autoryzowanym dystrybutorem Carbon Zapp w Polsce od 2007 roku, a pierwsze kontakty między tymi firmami miały miejsce już w 2005 roku. Po targach zamówiliśmy dla Państwa kilkanaście maszyn typu ITB1RX, ITB4RX, MTBRX, a także inne urządzenia jak np. do wtryskiwaczy benzynowych czy pomp CR. Jest to dla nas olbrzymi sukces, serdecznie dziękujemy. Postanowiliśmy kontynuować promocję, aż do początku września 2024, a mówiąc wprost do Automechaniki Frankfurt. Tym razem przedstawiamy ceny na ulotce JESZCZE NIŻSZE, niż na ulotkach targowych. Postaw na Carbon Zapp + Gładysek, teraz możesz go nabyć w najniższej cenie na polskim rynku z pełnym wsparciem sprzedażowym i technicznym firmy Gładysek z 17-letnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze Carbon Zapp.

POBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ CARBON ZAPP "NAJNIŻSZE CENY W POLSCE"- OD KWIETNIA DO 9 WRZEŚNIA 2024 plik PDF

TARGI TTM 2024 W POZNANIU!

11 Kwietnia, 2024

Targi TTM 2024 w Poznaniu przysporzyły firmie Gładysek samą radość. Odwiedziło nas kilkuset posiadaczy maszyn Carbon Zapp zakupionych w firmie Gładysek. 100% naszych klientów przywitało nas z uśmiechem, ściskając dłoń, dziękując za świetną obsługę posprzedażową. Takie chwile trwały przez wszystkie 4 dni targowe. W biznesie ważne są pieniądze, to oczywiste, ale docenienie naszego serca wkładanego w dobrą obsługę klienta to najlepsza nagroda jaka może nas spotkać. Przeprowadziliśmy także dziesiątki jak nie setki rozmów i prezentacji z potecjalnymi nowymi nabywcami maszyn, którzy jeszcze nie mieli okazji nabyć maszyny Carbon Zapp u nas. Firma Gładysek jest autoryzowanym dystrybutorem Carbon Zapp w Polsce od 17 lat. Posiadamy pełne wsparcie techniczne i sprzedażowe prosto z fabryki - zbudowane na wzajemnym zaufaniu i niemal 20 letniemu rozwojowi maszyn, który firma Gładysek wspólnie rozwija z Carbon Zapp. Nasze pomysły regularnie są stosowane w ciągłym ulepszaniu rozwiązań przez greckiego producenta. Gładysek i Carbon Zapp są razem od początku drogi rozwoju, od małej greckiej rodzinnej firmy do znaczącego gracza na rynku stołów probierczych. Ta współpraca i bliskie partnerstwo przekłada się na doskonałą jakość obsługi klienta.
Otrzymaliśmy liczne zamówienia na urządzenia Carbon Zapp, a minęły dopiero 2 dni odkąd wróciliśmy z Poznania. Nie jesteśmy tym zaskoczeni, w końcu teraz oprócz świetnych maszyn, pełnego naszego wsparcia posprzedażowego można otrzymać teraz także najniższą cenę. Prowadzimy również prawie codziennie prezentacje w Krakowie, które finalnie poszerzają grono zadowolonych klientów. Serdecznie dziękujemy.

blog-details

TARGI TTM 2024 W POZNANIU!

13 Marca, 2024

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na Targi Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach 4-7 kwietnia 2024! Jak co 2 lata zaprezentujemy urządzenia Carbon Zapp, w tym:

  • 4-liniowy stół probierczy do wtryskiwaczy Common Rail Carbon Zapp ITB4RX

  • 4-liniowy stół probierczy do wtryskiwaczy benzynowych GDI Carbon Zapp GTB4RX

  • stół probierczy do pomp Common Rail Carbon Zapp PTBRX


Na urządzeniach będzie można obejrzeć proces testowania wtryskiwaczy 3-pinowych Bosch VCC z czujnikiem zamknięcia zaworka, wtryskiwaczy benzynowych Siemens VDO z BMW z nadawaniem nowych kodów oraz test pompy fazowanej Continental Euro 6.

Gdzie nas znaleźć? Pawilon 8A, stoisko 9.

Przygotowaliśmy specjalne targowe warunki cenowe na wszystkie nowe urządzenia Carbon Zapp. Promocją objęte są zarówno egzemplarze ze stoiska, które są nowymi maszynami do sprzedaży, jak również wszystkie inne modele pod produkcję bez limitu ilościowego. Szczegóły co do specjalnych cen i terminu ważności promocji zostaną ogłoszone zaraz przed targami. Promocją objęte są także monety Carbon Zapp do nabycia w chmurze CloudX służące do kodowania i niektórych funkcji dla maszyn, w których nie zostały wykupione jednorazowe licencje.

Na stoisku będzie można także obejrzeć tester korekcji wtryskiwaczy CRA-500 produkcji firmy Gładysek do szybkiego badania korekcji na samochodzie bez konieczności korzystania z testera OBD oraz najnowsza odsłonę urządzenia do czyszczenia filtrów DPF - FFSolution FH3 Double.

POBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ CARBON ZAPP - TTM Poznań 2024 - plik PDFInformacje o naszych produktach na stronie targów poznańskich

blog-details

Oferta na najbardziej popularne modele i ich zestawienia - nowa seria X

4 maja, 2022

Wybraliśmy najczęściej sprzedawane urządzenia Carbon Zapp w Polsce wraz z dobranymi do nich elementami doposażenia. Nie widzisz interesującego Cię urządzenia w ofercie, lub jego konfiguracja Ci nie odpowiada? Napisz lub zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie pełną modułową ofertę na wybrany przez Ciebie model.

Zapoznaj się ze wybranymi propozycjami konfiguracji maszyn:

POBIERZ OFERTĘ CARBON ZAPP X 2022 - plik PDF


Możesz zapoznać się także z informacjami i zdjęciami nowych produktów:

Produkty Carbon Zapp X

Poniżej zdjęcia z wyposażenia Carbon Zapp u importera - w firmie Gładysek z Krakowa

appstore

Dystrybucja w Polsce

Gładysek Spółka Jawna
Importer i dystrybutor CARBON ZAPP w Polsce

Adres

Gładysek Spółka Jawna
Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 11
31-476 Kraków
tel:124129989
tel:124115658

kontakt@gladysek.pl
https://gladysek.pl

mockup