CarbonZapp | Polska
 
>   STRONA GŁÓWNA
>   FIRMA
>   NOWOŚCI
>   KONTAKT
PRODUKTY
>   SYSTEMY WTRYSKU DIESLA
>   SYSTEMY WTRYSKU BENZYNY
>   UKŁADY PALIWOWE
>   NARZĘDZIA SPECJALISTYCZNE
 

 
WITAMY W CARBON ZAPP
NASZA FIRMA  
AKTUALNOŚCI
20/09/2016
NOWE URZĄDZENIA - 2016

FIRMA CARBON ZAPP ZAPREZENTOWAŁA NOWE URZĄDZENIA, W TYM STÓŁ PROBIERCZY DO WTRYSKIWACZY, POMP CR ORAZ POMPOWTRYSKIWACZY (CAMBOX) NA TARGACH AUTOMECHANIKA WE FRANKFURCIE WE WRZEŚNIU 2016 R.
NOWY KATALOG CARBON ZAPP 2016 (PDF)
06/04/2016
TARGI MOTORYZACYJNE W POZNANIU

FIRMY CARBON ZAPP ORAZ CARTECHNIK SERDECZNIE DZIĘKUJĄ ZA UCZESTNICTWO W PREZENTACJI URZĄDZEŃ CARBON ZAPP NA TARGACH MOTORYZACYJNYCH W POZNANIU W 2016 ROKU.
WIĘCEJ INFORMACJI


SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM I DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻEMY WESPRZEĆ TWÓJ BIZNES
Carbon Zapp jest wiodącym producentem wyposażenia do serwisowania wtryskiwaczy samochodowych oraz narzędzi do ich obsługi. Carbon Zapp działa na chwilę obecną w ponad 80 krajach na świecie i ma swoją siedzibę i fabrykę w Atenach, w Grecji. Generalnym importerem produktów Carbon Zapp na Polskę jest firma CarTechnik z Krakowa. Aby wykonać swoją misję i osiągnąć sukces podzieliliśmy firmę Carbon Zapp na trzy odrębne miejsca pracy: 1. projektowanie elektroniki, produkcja, linia montażowa i serwisowa w połączeniu z dużym magazynem; 2. inżynieria, obróbka metali i linia produkcyjna; 3. linia montażu końcowego i testów naszych produktów. Wreszcie nasza administracja, która jest umieszczona w pobliżu linii produkcyjnej składająca się m.in. z zarządzania finansami, rachunkowości międzynarodowej, pomocy i organizacji przedsiębiorstwa.

Mamy zaszczyt służyć naszym klientom wysokiej jakości produktami, sprzedażą i marketingiem, nowoczesną technologią, a co najważniejsze, naszym zaangażowaniem w obsługę klienta. Carbon Zapp od zawsze wyznawał zasadę, że celem naszej działalności jest zrozumienie potrzeb naszych klientów. Ideę tę realizuje poprzez swoich przedstawicieli w różnych krajach. Ponieważ wierzymy, że nasi klienci są ważnymi partnerami w realizacji naszych celów, żadne zapytanie nie było ani za małe ani za duże by się nim zająć w minionych latach. Aby wesprzeć ten pomysł, Carbon Zapp będzie nadal inwestować w nasz największy potencjał - naszych ludzi. Pracownicy Carbon Zapp słyną z długiego stażu pracy, odbytych szkoleń, uzyskanych certyfikatów i ich indywidualności oraz osobistego zaangażowania w siebie i naszych klientów. To jednomyślne podejście do klientów i nasze dążenie do celu stworzyło podstawę naszego sukcesu. Całość dopełnia wieloletnia owocna współpraca między firmą Carbon Zapp, a CarTechnik zarówno na polu sprzedaży produktów w Polsce jak i inżynierii oraz rozwoju, w tym wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych.

KIM JESTEŚMY
Postanowiliśmy skupić się na produkcji wyposażenia do serwisowania wtryskiwaczy samochodowych, oferując tylko najwyższej jakości produkty oraz ich serwis. Naszym celem jest być rozpoznawanym jako firma, która prowadzi najlepszą obsługę klienta, dostarcza wysokiej jakości produkty, innowacje technologiczne i doświadczenie w tej dziedzinie. Gdziekolwiek jesteśmy obecni, nasz profesjonalizm nie ma sobie równych.

NASZE WARTOŚCI
Naszą największą zaletą i kluczem do sukcesu są nasi ludzie. Jako rodzinny biznes, jesteśmy przekonani, że każdy z nas potrzebuje poczucia własnej godności, dumy, pasji i satysfakcji z tego, co robimy. Ponieważ dobra obsługa naszych klientów zależy od połączonych wysiłków wielu pracowników firmy, jesteśmy najbardziej skuteczni, gdy pracujemy razem w zespole, szanując indywidualny wkład każdego z nas.

JAK OSIĄGAMY SUKCES
słuchając potrzeb naszych klientów i wyciągając z nich wnioski
dając zawsze najlepsze z siebie
projektując innowacyjne technologie i rozwiązania, które stają się normą
w branży obsługi serwisowej samochodów
ponieważ przedstawiamy tylko najlepsze, co rynek może zaoferować w danej dziedzinie
ponieważ jesteśmy zawsze dla naszych klientów.


JAK DZIAŁAMY
Wyrażamy nasze przekonania w sposób, w jaki traktujemy siebie na wzajem.
Nasza współpraca z klientami, dostawcami, dystrybutorami i współpracownikami oparta jest o zasadę, że traktujemy innych tak, jak byśmy sami chcieli być traktowani przez nich.

OBSŁUGA KLIENTA
Od powstania Carbon Zapp, obsługa klienta i wsparcie były zawsze priorytetem. W ciągu ostatnich 12 lat, w tym polu wykazaliśmy znaczne postępy w realizacji celów i podejmowaniu strategicznych decyzji. Linia montażowa została ponownie zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności i uproszczenia diagnostyki, obsługi i naprawy produkowanego sprzętu. Kompetentny personel techniczny podejmuje działania w ciągu 24 godzin przez cały rok. Carbon Zapp szczyci się średnio 1-godzinnym czasem odpowiedzi na każdy problem lub niejasność. "Wierzymy, że zyskaliśmy pozycję ze względu na nasze zaangażowanie w obsługę klienta, serwis, który podkreśla jakość produktów i konsekwentną obsługę wraz z szybką dostawą. Jeśli nie uda nam się zapewnić satysfakcji naszych klientów, możemy utracić naszą dobrą opinię wśród nich. Zarząd Carbon Zapp i pracownicy firmy oceniają tę zasadę lojalności jako wygraną dla każdej ze stron.", mówi Bill Pantazis, właściciel i założyciel Carbon Zapp.
Powyższa idea nie będzie jednak możliwa bez dobrej współpracy z dystrybutorami na całym świecie.
Jerzy i Michał Gładysek z firmy CarTechnik z Krakowa kontynuują swoje dążenie do jak najwyższej jakości usług i wsparcia oraz obsługi klientów m.in. poprzez dystrybucję produktów firmy Carbon Zapp. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło współpracę z producentem na wielu płaszczyznach. Wzajemne wsparcie umożliwia stały rozwój produktów oraz profesjonalną obsługę klientów z Polski, którzy wyposażają swoje warsztaty w urządzenia Carbon Zapp.

NASZ ZESPÓŁ BADAWCZYW naszej firmie "Innowacja" jest kluczem do ciągłego wzrostu i przewagi konkurencyjnej. Carbon Zapp promuje swój zespół badawczy do utrzymania wysokiego poziomu ambicji i stale pracuje nad swoim rozwojem badań naukowych i umiejętności technicznych. W skali rocznej, Carbon Zapp inwestuje więcej niż 30% swoich przychodów operacyjnych na badania i rozwój służący do modyfikacji istniejących produktów i wdrażania nowych rozwiązań w przyszłości. Carbon Zapp zgromadził rozległą grupę utalentowanego personelu przez lata. Strategiczne umowy, dostawcy części światowej klasy i producenci przyczyniają się w tworzeniu zaawansowanych technologii i produktów. Podsumowując Carbon Zapp osiągnął wysoką wiarygodność na całym świecie. Cele, które zrealizowaliśmy były możliwe nie tylko z powodu działań badawczo-rozwojowych, ale również dzięki oddaniu i pracy zespołowej zaangażowanego personelu Carbon Zapp.
CARTECHNIK
GENERALNY IMPORTER FIRMY CARBON ZAPP

AL. BORA-KOMOROWSKIEGO 11
31-476 KRAKÓW
TEL: 12 411 56 58, WEW. 33FAX: 12 412 99 89

BIURO@CARTECHNIK.PLWWW.CARTECHNIK.PL


>   STRONA GŁÓWNA
>   FIRMA
>   NOWOŚCI
>   KONTAKT

PRODUKTY
>   SYSTEMY WTRYSKU DIESLA
>   SYSTEMY WTRYSKU BENZYNY
>   UKŁADY PALIWOWE
>   NARZĘDZIA SPECJALISTYCZNE

© CARBON ZAPP, WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE


ESTABLISHED ON THE BASIS OF CARBON ZAPP INTERNATIONAL WEBSITE